Berounka
Trasy: Praha
Prameny: A) Úslava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Plzeň - sv. Jiří (296,5)
B) Úhlava - - - - Plzeň - Doudlevce - - - Plzeň (300,3) - - - /
C) Radbuza - - - / /
D) Mže - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - /
ÚSLAVA:
Vznik: Žinkovský ryb. (<- Bradlava)
BRADLAVA:
Prameny: oblast kopce Drkolná - 2x
Říčka: u Plánice (527,6)
Řeka: soutok s Podhrázským p.
ÚHLAVA:
Pramen: pod vrchem Pancíř (1213,5) - 1x
Říčka: Karlík
Řeka: soutok s Bílým p. (Hamry)
RADBUZA:
Prameny: Čerchovský les - 14x
Říčka: u Rybníku (def. soutok)
Řeka: soutok se Semošickým p.
MŽE:
Prameny: Griezbacher Wald (D) - 3x
Říčka: v. n. Lučina
Řeka: soutok se Suchou
Soutok: -> Vltava - Lahovice
Ostrovy: Radbuza:
nad N. Dvorem
Podhora
Dobřany
Mže:
nad Černým ml.
u Ošelína
Město Touškov
Křimice
Plzeň
Úhlava:
Malechov
Nezdice
Lužany
Úslava:
Vilémov
Myť
Pod Borem
nad Bukovcem
Lejskův ml.
u Hradiště
U Bartoňů
Šlovice
Beroun
Zad. Třebaň
Řevnice (2x)
Černošice
Radotín
Rybníky a nádrže: Radbuza:
Rybník
České úd.
Mže:
nad Obere Kellermühle (2x)
Obere Kellermühle (2x)
Untere Kellermühle
Olšový ryb.
Lučina
Hracholusky
Úhlava:
Nýrsko
Bradlava:
hl. pramen
N. Dvůr
Číhaň (3x)
Hořejší ryb.
Plánička
Zavlekovský ml.
Bradlava
Hnačovský ryb.
pod Plánicí
Mlýnské Struhadlo
nad Flosmanovým ml.
Čepinec
Žinkovský ryb.
Úslava
2. Žinkovský ryb.
Blovice
Lopatecký ryb.
Nový ryb.
Sedlec
Mosty:
Lahovický m.
Radotínská l.
Černošická l.
černošický žel. m.
Dobřichovice (2x)
Řevnice - Lety
Řevnice - Hlásná Třebaň
Zad. Třebaň (3x) - 3
Karlštejn
Srbsko
Beroun (2x + 1ž)
Stradonice
Nižbor
žloukovický žel. m.
Zbečno
Křivoklát (1x + 1ž)
Luh
Zvíkovec
Liblín
Dolanský ml.
Plzeň - Bílá h.
Plzeň (1x + 1ž)
Radbuza:
Plzeň (6x + 1ž) - 1
Tyršův m.
hráz v. n. České úd.
Valcha - Litice
Lhota (ž)
D5 u Strážné
Dobřany (2x)
Vod. Újezd - Vstiš
Chotěšov - Mantov
Stod
Hradec
Hradec - Holýšov (ž)
Nový dv.
Holýšov
Staňkov
Vránov
Křenovy
Semošice
Horšovský Týn (3x)
Horšov - Mašovice (2x)
Polžice
Srby
Svinná
Tasnovice
Hostětice
Hostouň - Mírkovice
Svržno
Bělá n./Rad. (2x)
N. Dvůr
Rybník - Ovčín (4x)
Draha - Ostrov
SIL Rybník - Závist (3x)
Rybník - Novosedly (6x) - 5, 6
červ. Rybník - Závist (2x)
Draha
Rybník - Draha
Draha - Švarcava (2x)
Mže:
Plzeň (4x)
Radčice
Křimice - Malesice (2x)
Malesice
Město Touškov (2x)
Buben
Černovický m.
žel. m. Pňovany - Blahousty
Stříbro (3x)
Stříbro - Otročín
Stříbro - Benešovice
Milíkov
Svojšín
Ošelín - Třebel
Ošelín - Pavlovice (2ž)
Josefova Huť
Pavlovice - Brod n./Tichou (3ž)
Ústí - Janov
Kočov - Janov
Klíčov
Oldřichov - Vilémov
Tachov (5x + 1ž) - 5
Světce
Mýto - Světce
Dol. Obora - Mýto
Branka
hráz Olšového ryb.
Branka - Hraničná
Pavlův Studenec - U Křížku (2x)
Untere Kellermühle (2x)
Obere Kellermühle
Marchaney - Asch (2x)
Úhlava:
Plzeň
Radobyčice
D5 Plzeň - Z - Ejpovice
Robčice - St. Plzenec
Štěnovice
Čížice
N. Mlýn
Předenice
Čížice - Snopoušovy
Dol. Lukavice - Krasance
Přeštice - Kucíny
Přeštice
Lužany
Nezdice (2x)
Borovy
Jíno
červenopoříčský žel. m.
Červ. Poříčí
Za Vodou (2x)
Malechov - Výrov (2x)
Dolany - Komošín
Svrčovec
Tajanov - Klatovy
žel. m. Bezděkov - Klatovy
Beňovy
Volenov
Rohozno
Janovice n./Úhl.
žel. m. Janovice n./Úhl. - Petrovice n./Úhl.
Úborsko (5x) - 5
St. Lhota
hráz v. n. Nýrsko
Hamerský Dv.
Kollerův st. - Špatův dv.
Hamry
Úhlavské úd. (2x)
žel. m. Hojsova Stráž - Špičák
Sruby - Hojsova Stráž
Špičácké sedlo - Můstek
Úslava
Plzeň (5x + 1ž)
Koterov
D5 Plzeň - Z - Ejpovice
St. Plzenec (2x)
Šťáhlavy
Šťáhlavice (2x + 1ž)
Nezvěstice (2x)
Žákava
Zdemyslice (2x) - 1
Blovice - Kamensko
Blovice (2x)
Bohusov
Vlčice
Ždírec - Smederov
Ždírec
Srby
Dvorec (1x + 1ž)
Klášter
Klášter - Prádlo
Prádlo
Novotníky - Kokořov
Kokořov
Kokořov - Žinkovy
Žinkovy
Bradlava:
hráz Žinkovského ryb.
Žinkovy - Vojovice
Čepinec
Parlotice - Radochovy
Mlýnské Struhadlo
U Řezáčů
Újezd u Plánice
U Vorejtů
Chýlava
Červený ml.
Plánice - Nicov
Plánice - Hnačov
Hnačov (3x) - 3
Bradlava (2x)
Plánička
Čiháň (2x)
Čiháň - N. Dvůr
Vysvětlivky barev: Praha